Álláshirdetés

Területi képviselőt

keresünk Szlovéniába és Horvátországba

Feladatok:

  • fém kötőelemek, fúrás-, vágás- csiszolástechnikai termékek értékesítése,
  • partnerekkel való kapcsolattartás, új partnerek felkutatása,
  • az értékesítési folyamat átfogó és teljes körű bonyolítása,
  • személyes tárgyalások lefolytatása, ajánlatok adása,
  • napi szintű kapcsolattartással a meglévő partnereink kiszolgálása és új partnerek felkutatása.

Elvárások:

  • értékesítésben szerzett gyakorlat,
  • műszaki végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • határozottság, jó tárgyalási és kommunikációs készség,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • ügyfélorientált beállítottság, erős kapcsolatépítő képesség,
  • tárgyalás szintű szlovén és horvát nyelvismeret.

Előny:

  • határhoz közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Sikeres, stabil csapat háttér,
  • Hosszú távú munkavégzés lehetősége,
  • Tanulási és fejlődési lehetőség,
  • Teljesítményarányos bérezés,
  • Mobiltelefon, laptop, céges autó.

Munkavégzés helye:

                  Szlovénia, Horvátország